⚡ Hakkımızda

Şelaleler dünya genelinde ve ülkemizde sıklıkla karşılaştığımız doğa olaylarından biridir. Bulunduğu turistik yer haline getirme potansiyeline sahip olan şelalelerin her zaman ilgi çekici olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durumun doğal sonucu olarak şelalelerin her zaman turizm konusunda iddialı olduklarını ifade etmek mümkün olur. Şelalelerin görünümü olsun, şelaleden gelen su sesi olsun, insana huzur katan bir özelliğe de sahiptir. Bu sebeple hem turistler hem de bizler en çok merak uyandıran şelaleleri görmeyi isteriz.

Şelalelere karşı merakı olanlar, bulunduğu veya tatile gittiği ilde bulunan şelaleyi görmek isteyenler görmeden önce şelalenin özellikleri, tarihi, tam olarak nerede olduğu, nasıl gidileceği, ziyaret saatleri ve giriş ücretleri merak edilir. Şelaleler hakkında özellikle şelaleye nasıl gidileceği, şelale için kabul edilen ziyaret saatleri ve istenen giriş ücretleri merak edilir. Turistler, tatilciler veya şelale severler bu bilgileri edindikten sonra gerekli hazırlıkları yapabilir.

Selaleler.com, Düden şelalesi, Manavgat şelalesi, Kurşunlu şelalesi, Kapuzbaşı şelalesi ve Tortum şelalesi gibi en çok merak edilen şelalelerle birlikte diğer şelaleler hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Sitemiz aracılığıyla merak ettiğiniz şelalenin özelliklerini, tarihini, varsa efsanesini, nerede olduğunu, nasıl gidilebileceğini, ziyaret saatlerini, giriş ücretlerini ve şelale hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

İletişim

şelaleler logo